O nas

Adwokat Michał SłomkaKancelaria Rozwody Kraków Adwokat Michał Słomka oferuje kompleksową obsługę prawną przy wszelkiego rodzaju sprawach o rozwód, separację, alimenty i podział majątku (pełna oferta). Mogą Państwo być pewni, że dołożymy wszelkich starań, aby prowadzona przez nas sprawa zakończyła się z oczekiwanym przez Państwa skutkiem.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, potrafimy słuchać, a przede wszystkim bardzo skutecznie działać na płaszczyźnie prawnej. Jesteśmy szczególnie usatysfakcjonowani, gdy nasi klienci odnajdują spokój i zadowolenie w tak trudnym okresie jakim jest rozwód.

Sprawy rozwodowe nie należą do najprzyjemniejszych. Zwykle podczas procesu, a także w czasie przygotowań do niego, relacje  pomiędzy małżonkami ulegają znacznemu pogorszeniu. Nie brakuje emocji, ostrych słów, a brak racjonalnego myślenia, przeplata się z obawami o przyszłą sytuację po rozwodzie. Warto, aby w takim okresie o Państwa sprawy zadbał doświadczony profesjonalista.

Nasza kancelaria gwarantuje rzetelną obsługę każdej prowadzonej sprawy, a także osiągniecie jak najkorzystniejszych dla Państwa warunków. Współpracując z naszą kancelarią możecie Państwo być pewni, że na każdym etapie postępowania, o Państwa sprawy dba profesjonalny i doświadczony adwokat rozwodowy.