O nas

Kancelaria Rozwody Kraków Adwokat Michał Słomka działa od 2012 roku. Jest nowoczesną i dynamiczną firmą oferującą najwyższą jakość usług na rynku prawniczym. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną przy wszelkiego rodzaju sprawach o rozwód, separację, alimenty i podział majątku.

Sprawy rozwodowe nie należą do najprzyjemniejszych. Zwykle podczas procesu, a także w czasie przygotowań do niego, relacje  pomiędzy małżonkami ulegają znacznemu pogorszeniu. Nie brakuje emocji, ostrych słów, a brak racjonalnego myślenia, przeplata się z obawami o przyszłą sytuację po rozwodzie. Warto, aby w takim okresie o Państwa sprawy zadbał doświadczony profesjonalista. Praktyka adwokacka obejmująca wyspecjalizowany zakres tematyki sprawia, że nasza Kancelaria jest w stanie udzielić Klientom pomocy prawnej dostosowanej do ich aktualnych potrzeb.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, potrafimy słuchać, a przede wszystkim bardzo skutecznie działać na płaszczyźnie prawnej. Staramy się zrozumieć potrzeby naszych Klientów i sprostać ich oczekiwaniom. Zapewniamy wsparcie i uczestnictwo w negocjacjach, a także szeroko rozumianą pomoc w wyjaśnianiu skomplikowanych procedur i zagadnień. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom nasi Klienci zyskują pewność doboru najkorzystniejszych rozwiązań. Jesteśmy szczególnie usatysfakcjonowani, gdy nasi Klienci odnajdują spokój i zadowolenie w tak trudnym okresie jakim jest rozwód.

Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy według najwyższych standardów, dbając nie tylko o etykę adwokacką, porządek i terminowość, ale także o zachowanie tajemnicy zawodowej.

Nasza kancelaria gwarantuje rzetelną obsługę każdej prowadzonej sprawy, a także osiągniecie jak najkorzystniejszych dla Państwa warunków. Współpracując z naszą kancelarią możecie Państwo być pewni, że na każdym etapie postępowania, o Państwa sprawy dba profesjonalny i doświadczony adwokat rozwodowy.

Adwokat Kraków - mecenas Michał Słomka

Profesjonalna pomoc adwokata

Nasza kancelaria oferuje profesjonalne wsparcie i kompleksową pomoc prawną na każdym etapie postępowania rozwodowego. Rozwodami, Alimetami oraz sprawami z zakresu prawa  rodzinnego zajmujemy się od 7 lat. W tym czasie przeprowadziliśmy setki spraw, pomagając naszym klientom uzyskać satysfakcjonujące rozwiązania w trudnych rodzinnych sprawach.

W celu umówienia się konsultację z adwokatem Michałem Słomką, prosimy o wcześniejszy telefon celem ustalenia dostępnego terminu konsultacji.